slogan

Komplexní služby v oblasti Zasklívání

Sklenářské práce

* Montáž zrcadel a zrcadlových stěn * Řezání zrcadel (TL. 3mm až 6mm) * Výroba a montáž izolačních dvojskel * Sklo řezané (TL. 2mm až 19mm) * Bezpečnostní skla CONNEX * Protipožární skla ARMEPOLI * Neprůstřelná skla * Řezané ornamentní sklo a matové sklo * Řezané drátosklo čiré VM * Výroba levných akvárií a terárií * Zasklívání skleníků a zimních zahrad * Pojízdná dílna - Zasklívání u zákazníka * Specializace na stavební sklenářství

Jedna z variant designu obkladu i veškerého ostatního lakování skla jsou lakované efekty.

Je to speciální systém vyvinutý italskými návrháři přímo pro interiérové skla, jako jsou napodobeniny umělých kamenů a mramorů v různých barevných kombinacích za použití stříbrného a zlatého prášku. Tyto efekty jsou hojně využívány u skleněných obkladů, kde si zákazník přeje více či méně zvýraznit jednobarevný obklad.

Sklo je moderním, designovým materiálem, který se v našich domácnost naplno zabydluje v podobě dveří, sprchových koutů, kuchyňských dvířek a výjimku netvoří ani obklady do kuchyně. Díky moderním technologiím se jedná o výrobky v nejvyšší kvalitě a designu, který okouzlí i ty nejnáročnější zákazníky.

  • efekt1_big
  • efekt2_big
  • efekt3_big
  • efekt4_big
  • efekt5_big
  • efekt6_big

Materiály a barevnost

Float lesk – tvrzené sklo s lehkým zelenkavým nádechem

Diamantový lesk – tvrzené sklo, které je až o 80% vyčištěné od zelenkavého nádechu a je vhodné na světlejší barvy


 Kombinace a použití různých barev s různým typem efektu je potřeba vždy individuálně konzultovat.

Skleněné obklady se vyznačují zejména snadnou údržbou. Další nespornou výhodou je velká mechanická i tepelná odolnost až 300°C. Díky neporéznosti mají skleněné obklady výbornou omyvatelnost. Udržují se i nejlevnějšími čistícími prostředky. Skleněné obklady a skleněné pracovní desky jsou vhodné pro alergiky díky tomu, že tvoří dokonalé antibakteriální prostředí.